• Skútre PIAGGIO
  • Skútre VESPA
  • Motocykle a skútre APRILIA
  • Motocykle MOTO GUZZI
Aprilia RX 50 4T

Aprilia RX 50 4T

Farby prevedenia modelu

Obrovské skúsenosti z projektu Aprilia RXV, boli použité pri realizácii nových modelov v triedach supermoto a offroad. RX 50 je vstupom do sveta enduro motocyklov Aprilia. Je to model, ktorý je schopný ponúknuť rad zaujímavých technologických a dizajnových riešení. Ideálna motorka pre mladých ľudí, ktorí chcú vstúpiť do sveta offroad ale zároveň chcú mať možnosť voľného pohybu v meste.

Cena 2.990 €(RX 50 4T)

Fotoalbum Aprilia RX 50 4T

RX 50 4T

Vlastnosti modelu Aprilia RX 50 4T

PODVOZOK

Nový rám tvorí priame spojenie medzi hlavou riadenia a kyvnou vidlicou. Samotný rám je vyrobený vysokopevnostnej ocele s nízkou hmotnosťou. Vpredu je umiestnená vidlica s priemerom 40 mm, so zdvihom 195 mm. Zadné koleso je uchytené v kyvnej vidlici, ktorá je tiež vyrobená z vysokopevnostnej ocele. Tlmenie zadného kolesa má na starosti monoshock hydraulický tlmič so zdvihom 180 mm.

 

BRDZY A KOLESÁ

Impozantný predný brzdový kotúč zaručuje bezpečné spomalenie. Vetraný oceľový brzdový kotúč s priemerom 260 mm je osadený plávajúcim strmeňom s dvomi piestikmi. Zadný brzdový kotúč z nerezovej ocele s priemerom 180 mm je osadený strmeňom s dvomi protiľahlými piestami. Nemenej dôležité ako brzdy sú aj kolesá, ďalší charakteristický rys offroad motocyklov Aprilia. Hliníkový ráfik ponúka veľmi nízku hmotnosť a vysokú odolnosť voči nárazu. RX 50 je vybavená 21" predným kolesom a 18" kolesom vzadu.

 

MODERNÝ MOTOR

Dokonalý podvozok by bol na nič, bez skvelého motora. Jednovalcový, dvojtaktný, vodou chladený motor je priečne uložený a vďaka využitiu najmodernejších technológii, poskytuje výnimočný výkon v danej kategórii s hmotnosťou obmedzenou na 15 kg. Motor je vybavený samostatným systémom mazania s variabilnou kapacitou využívajúcim čerpadlo. Nechýba nožný štartér či 6 stupňová prevodovka, ktorá umožňuje plné využitie výkonu motora.

 

MALÝ LEN OBJEMOM

Aprilia RX 50 je skutočný motocykel, vhodný či už na dochádzanie do práce alebo školy, hobby enduro jazdenie či ťažké terény. Dizajn hovorí sám za seba: hranaté línie, ostré tvary, to sú prvky, ktoré spravili z RXV skutočnú ikonu vo svete offroad motocyklov. Tak ako jej staršia sestra, aj RX 50 má na to, stať sa trendom medzi malými offroad motocyklami.

 

ÚDAJE KTORÉ NEKLAMÚ

Ultra kompaktný digitálny prístrojový panel, poskytujúci všetky potrebné údaje, výfuk z nerezovej olece, dlhé ploché sedlo poskytujúce dostatočný priestor pre pohyb jazdca pri športovej jazde, nádrž s kapacitou 7 litrov či nízka spotreba motora s objemom 50 ccm, to sú údaje ktoré podtrhujú jedinečnosť a vyváženosť RX 50.

Vespa novinky

Novinky vo svete Vespa

Viac info  

Vespa doplnky

Vespa doplnky
a príslušenstvo

Viac info  

Vespa 946

Vespa 946 - návrat z budúcnosti

Viac info