• Skútre PIAGGIO
  • Skútre VESPA
  • Motocykle a skútre APRILIA
  • Motocykle MOTO GUZZI
Aprilia SX 50 4T

Aprilia SX 50 4T

Farby prevedenia modelu

Aprilia SX 50 je určená mladým ľuďom, ktorí chcú vstúpiť do sveta motardov Aprilia a zažiť na vlastnej koži moderné technológie, skvelý dizajn a výkonnosť. Rovnako ako 125 aj SX 50 vyniká technologickým vybavením motocyklov vyšších kubatúr. SX je inšpirovaný modelom SXV, motardom s dvojvalcovým motorom, ktorý zanechal výraznú stopu v dejinách motocyklov. A nakoniec je to výkon dvojtaktného motora, ktorý z tohto motocykla neobyčajnú 50-tku

Cena 3.190 €(SX 50 4T)

Fotoalbum Aprilia SX 50 4T

SX 50 4T

Vlastnosti modelu Aprilia SX 50 4T

PODVOZOK

Nový rám tvorí priame spojenie medzi hlavou riadenia a kyvnou vidlicou. Samotný rám je vyrobený vysokopevnostnej ocele s nízkou hmotnosťou. Vpredu je umiestnená vidlica s priemerom 40 mm, so zdvihom 195 mm. Zadné koleso je uchytené v kyvnej vidlici, ktorá je tiež vyrobená z vysokopevnostnej ocele. Tlmenie zadného kolesa má na starosti monoshock hydraulický tlmič so zdvihom 180 mm.

 

BRDZY A KOLESÁ

Impozantný predný brzdový kotúč zaručuje bezpečné spomalenie. Vetraný oceľový brzdový kotúč s priemerom 260 mm je osadený plávajúcim strmeňom s dvomi piestikmi. Zadný brzdový kotúč z nerezovej ocele s priemerom 180 mm je osadený strmeňom s dvomi protiľahlými piestami. Nemenej dôležité ako brzdy sú aj kolesá, ďalší charakteristický rys offroad motocyklov Aprilia. Hliníkový ráfik ponúka veľmi nízku hmotnosť a vysokú odolnosť voči nárazu.

 

MODERNÝ MOTOR

Dokonalý podvozok by bol na nič, bez skvelého motora. Jednovalcový, dvojtaktný, vodou chladený motor je priečne uložený a vďaka využitiu najmodernejších technológii, poskytuje výnimočný výkon v danej kategórii s hmotnosťou obmedzenou na 15 kg. Motor je vybavený samostatným systémom mazania s variabilnou kapacitou využívajúcim čerpadlo. Nechýba nožný štartér či 6 stupňová prevodovka, ktorá umožňuje plné využitie výkonu motora.

Vespa novinky

Novinky vo svete Vespa

Viac info  

Vespa doplnky

Vespa doplnky
a príslušenstvo

Viac info  

Vespa 946

Vespa 946 - návrat z budúcnosti

Viac info