• Skútre PIAGGIO
  • Skútre VESPA
  • Motocykle a skútre APRILIA
  • Motocykle MOTO GUZZI
Piaggio MP3 LT Business 500 ABS

Piaggio MP3 LT Business 500 ABS

Farby prevedenia modelu

MP3 LT 500 "Business" je najviac elegantný a prestížny skúter z rodiny MP3. Široký predný štít výškovo nastaviteľný, ergonomické sedadlo a dôraz na detial: Perfektná kombinácia komfortu a dizajnu, ktorá sa venuje ľuďom, ktorí chcú to najlepšie. Bezpečnosť, ekonomická prevádzka, výborná stabilita v kombinácii s výkonom a maximálny pôžitok z jazdy: to sú najväčšie prednosti MP3 LT 500.

Cena 9.299 €(MP3 LT Business 500 ABS)

Fotoalbum Piaggio MP3 LT Business 500 ABS

MP3 LT Business 500 ABS

Vlastnosti modelu Piaggio MP3 LT Business 500 ABS

Špičkový výkon, štýl a pohodlie

MP3 LT 500 "Business" je najviac elegantný a prestížny skúter z rodiny MP3. Široký predný štít výškovo nastaviteľný, ergonomické sedadlo a dôraz na detial: Perfektná kombinácia komfortu a dizajnu, ktorá sa venuje ľuďom, ktorí chcú to najlepšie.

Bezpečnosť, ekonomická prevádzka, výborná stabilita v kombinácii s výkonom a maximálny pôžitok z jazdy: to sú najväčšie prednosti MP3 LT 500

MP3 LT 500 je poháňaný 4 taktným, 4 ventilovým motorom s dvomi sviečkami, elektronickým vstrekovaním a kvapalinovým chladením, ktorý poskytuje výkon 40 koní pri 7250 otáčkach za minútu a krútiaci moment 46,5 Nm pri 5250 otáčkach za minútu.

Odkladací priestor pod sedadlom pojme 2 plnohodnotné prilby. Predná odkladacia schránka je vybavená USB konektorom ktorý umožňuje nabíjanie telefónu. Vďaka technologickej platforme PMP (Piaggio Multimedia Platform), sa skúter dokáže ľahko pripojiť k vášmu telefónu a urobiť z neho druhý multifunkčný palubný počítač.

Vespa novinky

Novinky vo svete Vespa

Viac info  

Vespa doplnky

Vespa doplnky
a príslušenstvo

Viac info  

Vespa 946

Vespa 946 - návrat z budúcnosti

Viac info