• Skútre PIAGGIO
  • Skútre VESPA
  • Motocykle a skútre APRILIA
  • Motocykle MOTO GUZZI
Piaggio MP3 LT Sport 500 ABS

Piaggio MP3 LT Sport 500 ABS

Farby prevedenia modelu

MP3 LT 500 je poháňaný 4 ventilovým, 4 taktným motorom o objeme 492ccm s dvomi sviečkami, so vstrekovaním paliva, kvapalinovým chladeným, schopný dodávať viac ako 40 koní. Výkon motora je šetrný k životnému prostrediu a je šitý na mieru vašim potrebám - či už na krátke alebo dlhé vzdialenosti. Verzia "Sport" sa vyznačuje prvkami ktoré podčiarkujú jej športového ducha, ako je napríklad striebornou niťou prešívané sedlo, čím sa zvýrazňuje jeho športový tvar, na čierno lakované disky kolies či mriežka pod predným svetlom.

Cena 9.299 €(MP3 LT Sport 500 ABS)

Fotoalbum Piaggio MP3 LT Sport 500 ABS

MP3 LT Sport 500 ABS

Vlastnosti modelu Piaggio MP3 LT Sport 500 ABS

Bezpečnosť a výkon v športovom duchu

MP3 LT 500 je poháňaný 4 ventilovým, 4 taktným motorom o objeme 492ccm s dvomi sviečkami, so vstrekovaním paliva, kvapalinovým chladeným, schopný dodávať viac ako 40 koní. Výkon motora je šetrný k životnému prostrediu a je šitý na mieru vašim potrebám - či už na krátke alebo dlhé vzdialenosti.

Verzia "Sport" sa vyznačuje prvkami ktoré podčiarkujú jej športového ducha, ako je napríklad striebornou niťou prešívané sedlo, čím sa zvýrazňuje jeho športový tvar, na čierno lakované disky kolies či mriežka pod predným svetlom.

Bezpečnosť, vynikajúce jazdné vlastnosti, stabilita, výkon a zábava v kombinácii s technológiou a inováciami to sú faktory zabezpečujúce maximálne potešenie z jazdy.

MP3 LT je štandardne vybavené USB portom v odkladacej schárnke a Piaggio MP3 multimediálna platforma spája chytré telefóny s operačným systémom "Android "alebo" iOS ".

Vespa novinky

Novinky vo svete Vespa

Viac info  

Vespa doplnky

Vespa doplnky
a príslušenstvo

Viac info  

Vespa 946

Vespa 946 - návrat z budúcnosti

Viac info