• Skútre PIAGGIO
  • Skútre VESPA
  • Motocykle a skútre APRILIA
  • Motocykle MOTO GUZZI
Piaggio Beverly 300 ABS E4 Police

Piaggio Beverly 300 ABS E4 Police

Farby prevedenia modelu

Piaggio Beverly 300 ABS E4 Police

Cena 5.190 €(Beverly 300 ABS E4 Police)

Fotoalbum Piaggio Beverly 300 ABS E4 Police

Beverly 300 ABS E4 Police

Vlastnosti modelu Piaggio Beverly 300 ABS E4 Police

Nový Beverly 300 Polícia je spolupráca medzi dvoma špičkovými o made in Italy: Police, životný štýl značiek známych po celom svete a Piaggio Group, popredný európsky výrobca a medzinárodný líder v oblasti skútra.

Spojenie týchto dvoch ikon štýlu a technológie prichádza skúter, ktorý spája odvážny a drzý ducha polície, vždy charakterizované vervou metra a škrípavý a technológie Beverly, skútra vysoké koleso, ktoré vo verzii 300 ccm, ktorý ponúka nekompromisný výkon.

Beverly 300 Polícia sa pozerá na európske trhy v odvážne farebnú schému Mat Black, s lesklými chrómovanými detailmi a tónovaných zrkadiel, rovnako ako šošovky slnečné okuliare polícia slnečné okuliare, ktoré predstavovali celú generáciu.

Završuje "z" Beverly ulice vzhľad Polícia je ponúkaný s prilbou venovaný estetike a dokonale koordinované s skúter obrazu.

Piaggio Beverly, vďaka svojej agility, spoľahlivosti a bezpečnosti, a pre jeho veľkolepé predstavenie má revolúciu na trhu, to sa rýchlo stala lídrom v oblasti hospodárskej súťaže a prestížny segmente vysoko kolesami skútra.

Piaggio Beverly verzie po verziu v priebehu rokov a bola schopná inovovať a treba si uvedomiť, ako pre jazdu v meste, a pre pohodlie a spoľahlivosť preukázanú v turistickom využití krátkeho a stredného doletu.

300 cc, monoclindrico 4-taktný, 4-ventil, so vstrekovaním paliva, poskytuje maximálny výkon 22,2 koní pri 7,250 otáčkach za minútu a dodáva maximálny krútiaci moment 23 Nm pri púhych 5750 otáčkach: hodnotami, ktoré zaistia vysoký obsah Beverly pohotovosť v reakcia na plyn a divoká výkon, takže je ideálne médium jednoducho vymaniť hustej mestskej prevádzky, rovnako ako k širokým rozsahom cestovať v plnom komforte, sám alebo s cestujúcim.

Protagonista od osemdesiatych rokov ako značka okuliarov, polícia dnes podpísali široký sortiment výrobkov z rôznych kategórií, všetky vyznačuje podstate na ceste hlboko miest. Táto spolupráca branding predstavuje prirodzenú cestu, ktorú potrebuje ochrannou známkou, že po podpise parfumy, hodinky, šperky a drobné kožené tovaru predefinovať v čom je jeho prirodzenom prostredí a stáva sa skúter pripravení dobyť do ulíc po celom svete.

Polícia od začiatku bolo kultúrnym fenoménom vďaka svedectvu vyberaní na základe svojej ikonickej reklamných kampaní, ktoré charakterizovali éru (Bruce Willis, George Clooney, David Beckham, Antonio Banderas), čím sa značka synonymom s reálnym životným štýlom. V súčasnej dobe je útočník a brazílsky tvorca hry Neymar Jr prepožičať svoje tváre na políciu o tretí rok po sebe.
 

Vespa novinky

Novinky vo svete Vespa

Viac info  

Vespa doplnky

Vespa doplnky
a príslušenstvo

Viac info  

Vespa 946

Vespa 946 - návrat z budúcnosti

Viac info